Bodrum Akyarlar Bumerang Rent A Car

Bodrum Akyarlar Bumerang Rent a Car olarak çok uzun yıllardır bizi tercih eden müşterilerimize en iyi hizmeti en ucuz fiyatlara verebilmek amacıyla çalışmaktayız. Bu çalışmalarımızı gün ayırt etmeden 7/24 olacak şekilde sürdürmekteyiz.

Bodrum Akyarlar Bumerang Rent a Car olarak 2004’ten beri müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bodrum Akyarlar Bumerang Rent a Car olarak konforlu, lüks ve bakımlı araçlarımızı en uygun fiyatlar karşılığında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bizim için en önemli olan şeyler arasında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla her konuda firmamızı geliştirmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin istekleri ve geri dönüşlerini dikkat ederek kendimizi geliştirmekteyiz.

Bodrum Akyarlar Bumerang Rent a Car olarak Covid-19 salgınında da müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini önemsemekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimizin arabalarını gönül rahatlığıyla kullanabilmesi için bünyemizde yer alan araçları sürekli olarak dezenfekte etmekteyiz. Bu sayede Bodrum Akyarlar Bumerang Rent a Car olarak müşterilerimiz bizi tercih ettikleri için gönülleri rahat olacaktır. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir ve bu memnuniyeti de Covid-19 salgını sırasında müşterilerimizin sağlıklarına oldukça önem vererek sağlamaktayız.

Bodrum Akyarlar Rent a Car olarak kazandığımız paranın hakkını tam olarak verebilmek adına her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Bu gelişmelere örnek olarak araç filomuzu genişletmek verilebilir. Yerli ve yabancı müşterilerimiz Bodrum’u daha iyi bir şekilde gezip tanıyabilsin diye araçlarımızı daha konforlu hale getirmekteyiz. Ayrıca kalabalık gruplar için araçlarımız arasında 8+1 ile 16+1 kapasiteli araçlar da yer almaktadır.

Bodrum Akyarlar Bumerang rent a car müşterilerimizin konforu da bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolayı araba filomuzun büyük bir çoğunluğunun içerisinde navigasyon ve klimalar mevcuttur. Araçlarımızdaki bu özellikler sayesinde müşterilerimiz yaz aylarında Bodrum’un eşsiz doğal güzelliklerini daha kolay bir şekilde bulabileceklerdir ayrıca yolculuklarını sürdürürlerken de sıcaktan bunalmamış olacaklardır.

Bodrum Akyarlar Bumerang rent a car olarak bünyemizde çalıştırmış olduğumu personellere büyük önem sarf etmekteyiz. Çalışanlarımız her daim ileriye dönük, akılcı, mantıklı, yeniliklere kolay alışabilen ve her daim pozitif düşünebilen güler yüzlü olmaları sayesinde müşteri sayımızı her geçen gün genişleterek özellikle Bodrum rent a car firmaları arasında her zaman ilk sıralarda yer almayı başarabildik.

Bodrum Akyarlar Bumerang Rent a Car olarak müşterilerimize araçlarını teslim etmeden önce arabanın her türlü temizliğini ve bakımını yapmaktayız. Özellikle Covid-19 salgını çerçevesinde bu temizliklere daha da dikkat etmekteyiz. Araçlarda herhangi bir problemle karşılaşılma ihtimali oldukça düşük olsa da herhangi bir sorunla karşılaşıldığı zaman 7/24 aktif olan mail adresimizden müşterilerimiz bize ulaşabilirler.

Güvenli ödeme sistemimiz sayesinde peşin ödeme ve ön ödeme yaparak Bodrum Akyarlar Bumerang Rent a Car’dan araç kiralayabilirsiniz. 444 6 923 numaralı telefon ile ve www.bumerangtourismcenter.com adresinden güvenli rezervasyon yaparak Bodrum'da tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bodrum Bumerang Rent A Car İletişim Bumerang Rent A Car

Bodrum rent a car, Bodrum araç kiralama, Bodrum rent a car, Bodrum kiralık araç, Bodrum rent a car, Bodrum Bumerang rent a car, Bodrum havaalanı rent a car hizmetleri.