Anasayfaya dön
Sosyal Medya
Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car
Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car

Öncelikle Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak bu sektörde uzun yıllar boyunca yer aldığımızı söylemek isteriz. Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verip onları memnun etmek bizim önceliğimizdir. Bu önceliğimiz doğrultusunda yıllardır çalışmalar yapmaktayız ve bu çalışmaların sonucunu her geçen gün müşteri sayımızın artması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması şeklinde görmekteyiz. Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak yıllardır süregelen bu kalitemizi devam ettirebilmek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car, diğer firmalardan farkını her zaman ortaya koymuştur. Kalite, güvenirlik, konfor, müşteri memnuniyeti konusunda her zaman ilk akla gelen firmalar arasında olduğumuzu söylemekten gurur duymaktayız. Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car ile günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Arabayla olan seyahatiniz sırasında herhangi bir sorunla karılaşmanız halinde çalışanlarımız sizinle ilgileneceklerdir ve sorunun ne olduğu ve nasıl çözüleceği ile ilgili bilgileri sizlere vereceklerdir. İlgili ve işini severek yapan çalışanlarımız sayesinde seyahatiniz sekteye uğramayacaktır ve bu sayede de güzel bir tatil geçirmiş olacaksınız.

Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak aldığımız paranın hakkını sonuna kadar verebilmek bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolayı araba filomuzu her geçen gün genişletmekteyiz ve araçlarımızın verimini en yüksek seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın adı altında çalışan personellerimizin akılcı, mantıklı, doğru kararları doğru zamanda düşünebilen, stres yapmadan işine konsantre olabilen, müşterilere en kaliteli hizmet vermeyi hayatının felsefesi haline getirmiş güler yüzlü çalışanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Personellerimizin müşterilerimize olan ilgisinden dolayı müşterilerimizin bizi tekrardan tercih etme oranı oldukça yüksektir.

Bodrum Airport hizmeti ile Bodrum havalimanı olmak üzere birbirinden farklı olan hizmetleri de tek çatı altında birleştirdik ve müşterilerimizin geri dönüşlerinden gördüğümüz kadarıyla müşterilerimiz bu hizmetten oldukça memnunlar.

Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak geniş ailelere de hizmet verebilme imkanına sahibiz. 8+1 ve 16+1 kapasiteli lüks ve konforlu araçları müşterilerimizin kullanıma sunmaktayız. Müşterilerimizin araba ihtiyaçlarına karşılık verebilmekten mutluluk duymaktayız.

Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak Covid-19 pandemisine karşı da oldukça dikkatli davrandığımızı söyleyebiliriz. Müşterilerimiz araçlarını teslim almadan önce alacakları aracın dezenfekte edilmiş olduğundan emin olabilirler. Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak bizim için en önemli şey müşterilerimiz olduğundan dolayı müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir.  

Firmamız Türsab kayıtlı olduğundan ve gerekli olan bütün evraklarımız elimizde bulunduğu için Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car ile tatilinizi gönül rahatlığıyla devam ettirebilirsiniz.

Firmamıza 444 6 923 numaralı telefon ile veya www.bumerangtourismcenter.com adresinden güvenli bir şekilde rezervasyon yaparak Bodrum'da tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.  Bodrum Güllük Bumerang Rent a Car olarak iyi tatiller dileriz!