Anasayfaya dön
Sosyal Medya
Bodrum Gümüşlük Bumerang rent a car
Bodrum Gümüşlük Bumerang rent a car

Bodrum Gümüşlük Bumerang rent a car olarak 2004’ten bu yana müşterilerimize rent a car hizmeti vermekteyiz ve vermeye de devam edeceğiz. Bunun yanı sıra kuruluşumuzdan bu yana kaliteli ve doğru hizmet imajımızı korumak ve bu imajı ileri ki yıllara aktarabilmenin müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanmaktayız.

Bodrum Gümüşlük’te rent a car hizmeti veren firmalara farkımı her daim lüks, konforlu, bakımı ve temizliği yapılmış araçları uygun fiyatlara kiraladığımızdan dolayı atmaktayız. Bunun yanı sıra bünyemizde çalıştırdığımız personeller yeniliklere açık, çalışkan, akıllı ve mantıklı düşünüp bunu pratiğe dökebilen, takım işlerinde en iyi performansı gösterebilen ve müşteri memnuniyetini hayatının felsefesi haline getirebilmiş güler yüzlü insanlar olduklarından dolayı Bodrum’daki diğer rent a car firmalarına farkımızı bu gibi yönlerden de atabilmekteyiz.

Bodrum Gümüşlük Bumerang rent a car olarak Covid-19 salgınında müşterilerimizin güven için arabalarına binmesi ve kullanabilmesi için arabayı müşteriden aldıktan sonra dezenfeksiyon işlemlerine tutarak arabayı kiralayacak olan yeni müşterimizin arabayı temiz ve bakımlı bir şekilde almasını sağlamaktayız.

Firmamız kazanmış olduğu paranın hakkını sonuna kadar verebilmek için araba filomuzu her daim genişleterek, özellikle yerli ve yabancı ailelerin gezi amaçlı Bodrum’a geldiklerinde 8+1 ile 16+1 lüks ve konforlu araçlarla birlikte seyahatlerini yapabilmeyi sağlamak için elimizden gelen bütün gayreti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bodrum Gümüşlük Bumerang rent a car olarak kiralamış olduklarımızın araba filomuzun büyük bir çoğunluğunun içerisinde navigasyon ve klimalar mevcuttur. Bu sayede yaz aylarında Bodrum’un eşsiz doğal güzelliklerini ve tatil mekanlarını görmek isteyen müşterilerimizin daha rahat ve konforlu yolculuk yapabilme imkanına bizim sayemizde sahip olabilmektedirler.

Firmamız araç filosunu her daim müşteri odaklı geliştirmektedir. Bu sayede müşterilerin istedikleri arabaları daha kolay bulabilme avantajına sahip olmaktadır.

Bodrum Gümüşlük Bumerang rent a car olarak bünyemizde çalıştırmış olduğumu personellere büyük önem sarf etmekteyiz. Çalışanlarımız her daim ileriye dönük, akılcı, mantıklı, yeniliklere kolay alışabilen ve her daim pozitif düşünebilen güler yüzlü olmaları sayesinde müşteri sayımızı her geçen gün genişleterek özellikle Bodrum rent a car firmaları arasında her zaman ilk sıralarda yer almayı başarabildik.

Türsab kayıtlı işletmemiz ile müşterilerimize en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bumerang Tourism Center olarak Merkez Yalıkavak, Bodrum Ofis ve Bodrum Havalimanı Ofisimiz ile müşteri memnuniyeti esaslı kaliteli ve konforlu rent a car hizmeti sunmaktayız.

Bodrum Gümüşlük Bumerang rent a car olarak güvenli ödeme şekillerimiz ile isterseniz peşin peşin ya da ön ödeme şekline işleminizi halledip istediğiniz aracı hemen kiralayabilirsiniz. Bize 444 6 923 numaralı telefon ile ve www.bumerangtourismcenter.com adresinden ulaşabilir güvenli rezervasyon yaparak Bodrum'da tatilinizin keyfini çıkarabil1irsiniz.